У Mercedes-Benz S-Class не з’явиться 56-дюймовий Hyperscreen, і ось чому

У Mercedes-Benz S-Class не з’явиться 56-дюймовий Hyperscreen, і ось чому

Член правління Mercedes-Benz Саджаді Хан пояснив, чому інформаційно-розважальна система MBUX Hyperscreen з 56-дюймовим екраном не з’явиться в новому S-Class.

Топ-менеджер марки дав зрозуміти, що Hyperscreen будуть пропонувати тільки для електромобілів, а на моделях з ДВС встановити «гіперекран» неможливо технічно.

Саджаді Хан підкреслив, що Hyperscreen є похідною суббренда EQ, тому на інших електрокарах Daimler поява інноваційної системи можливо. Ймовірно, MBUX Hyperscreen стане опцією для всіх моделей на електричній архітектурі MEA – лифтбека EQS і кросовера на його базі, а також їх більш компактних аналогів.

А ось «Мерседесів» з бензиновими і дизельними двигунами просунутий комплекс Hyperscreen схоже не дістанеться: для них найбільш технологічною «мультімедійкою» буде комплекс MBUX другого покоління, який дебютував на новому S-Класі.

Хоча Саджаді Хан згадав тільки про технічні складнощі інтеграції передової системи Hyperscreen в автомобілі на «традиційних» платформах, напевно є і маркетингові причини – Daimler сигналізує, що найпередовіші електронні технології будуть доступні тільки на електрокарах.

Поділитись