У Києві відзначили переможців VІ Всеукраїнського конкурсу фото та відеоробіт

У Києві відзначили переможців VІ Всеукраїнського конкурсу фото та відеоробіт

Церемонія оголошення переможців VІ Всеукраїнського конкурсу «LIME. Go to read!»  відбулась 30 березня 2024 року в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.

Не зважаючи на повномасштабну війну, організатори конкурсу продовжують підтримувати молодь у прагненні творчого зростання та самовираження. Метою «LIME. Go to read!» є популяризація книги, читання та бібліотеки серед молоді.

Переможці конкурсу обиралися в трьох номінаціях: краща фоторобота, відеоробота й робота створена за допомогою штучного інтелекту.

Учасники конкурсу «LIME. Go to read!» розподілялися на такі вікові категорії: учні молодшої та середньої школи (1–8 класи); старшокласники (9–11 клас); студенти ліцеїв, коледжів; студенти закладів вищої освіти. Загалом було нагороджено грамотами та призами 79 осіб і колективів зі всієї України. 

Подія традиційно розпочалась у бібліотеці університету об 11:00, на яку були запрошені гості: від школярів до дорослих. Церемонію було перервано повітряною тривогою. Але навіть це не змогло завадити провести захід.

Всі учасники та представники університету перемістилися до укриття в корпусі, де змогли продовжити свято. Оголошення переможців було проведено в бомбосховищі в теплій, дружній атмосфері.

Завершив дану подію запрошений саксофоніст імпровізацією, який виконав композицію «Червона рута» Володимира Івасюка. Всі присутні радо задавали ритм музикантові та підспівували.

Організатори VІ Всеукраїнського конкурсу фото та відеоробіт «LIME. Go to read!»: кафедра реклами та зв’язків з громадськістю та кафедра інформаційних комунікацій Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Один із спонсорів даного конкурсу – столичний готель «ЛаМа». Його управителька Наталія Єрчик вручила призи переможцям.

Вікторія Руденко, студентка факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

фото Ксенії Шамайло, студентки факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

Поділитись