У Китаї стратять виховательку дитячого садка, яку засудили за отруєння дітей

У Китаї стратять виховательку дитячого садка, яку засудили за отруєння дітей

Народний суд середнього ступеня міста Цзяоцзо китайської провінції Хенань засудив до смертної кари виховательку дитячого садка за отруєння дітей, випливає з документів суду.


Обвинувачена Ван Юнь працювала в дитячому садку “Менмен”, коли у неї виник конфлікт з одним із викладачів середньої групи на прізвище Сунь. Жінка вирішила звести рахунки з колегою і уранці 27 березня 2019 року підсипала нітрит натрію в кашу дітей з групи Сунь, в результаті 25 дітей були госпіталізовані з отруєнням, один з них помер пізніше у лікарні.

В ході розслідування також вдалося встановити, що це не перший випадок, коли Ван Юнь використовувала нітрит натрію, щоб вирішити особисті проблеми. У 2017 році у жінки виник конфлікт з чоловіком через побутові проблеми, щоб помститися йому, Ван Юнь в лютому 2017 року купила через інтернет нітрит натрію і додала його в склянку води, яку випив її чоловік, це призвело до отруєння, але серйозних наслідків для його організму не викликала.

Суд вказав, що жінка прекрасно знала, що нітрит натрію може бути небезпечний для людей, проте двічі застосувала його для зведення особистих рахунків. Ван Юнь, відзначається в повідомленні, добре знала, що багато дітей з’їдять отруєну їй кашу, але це не зупинило її.

Суд також підкреслив, що злочинні мотиви Ван Юнь “огидні”, рівно, як і спосіб вчинення злочину, що призвів до серйозних наслідків, і вона повинна бути суворо покарана відповідно до закону.

Поділитись