Вбивця, який звинуватив жертву в чаклунстві, страчений в США

Американець, якого визнали винним у вбивстві жінки, яку звинуватив в накладенні на нього прокляття, страчений. Злочин було скоєно в 2001 році, вирок винесено три роки по тому.

50-річний Вільям Еммет ЛеКрой помер після смертельної ін’єкції, передає CNN. Батько вбитої ним Джоан Лі Тислер відреагував на це фразою «Правосуддя нарешті здійснилося» і висловив жаль, що на це пішло 19 років.

Суд встановив, що ЛеКрой вдерся в будинок 30-річної Тислер, придушив її електропроводів і згвалтував, потім добив ножем, а потім поїхав на її машині в сторону канадського кордону. Його затримали по дорозі. Незадовго до цього він був засуджений на 10 років за розбещення неповнолітніх, зґвалтування і напад з випробувальним терміном і знаходився під наглядом правоохоронних органів.

Під час розмови з психіатром ЛеКрой розповів, що вважав Тислер нянею, яка сексуально поглумилася над ним за 20 років до цього, і вважав, що тоді ж вона наклала на нього прокляття, яке спричинило за собою проблеми в дорослому житті. Він намагався змусити її зняти це прокляття.

В кінці серпня в США засудили до довічного ув’язнення «вбивцю з Золотого штату» Джозефа Деанжело, яка вчинила кілька десятків злочинів в період з середини 1970-х по середину 1980-х. Затримати його влади зуміли тільки в 2018 році. У справу потрапили 13 вбивств і 13 зґвалтувань, сам він зізнався в 50 сексуальних злочинах, але за більшістю з них термін давності вже вийшов. За сукупністю діянь чоловікові загрожувала страта, але він пішов на угоду зі слідством і отримав висновок в обмін на визнання провини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,