Twitter змінює політику через Трампа

Twitter змінює політику через Трампа

Twitter вводить зміни в політику регулювання, заради усунення конфлікту інтересів між громадським інтересом і публічними політиками.

Раніше поведінку політиків в теорії повинно було регулюватися загальними правилами для користувачів соцмережі. Однак, численні висловлювання американського президента Дональда Трампа ставили керівництво Twitter в дивний стан. З одного боку, вони прямим чином порушували політику поведінки користувачів, зокрема з питань прямого оголошення актів насильства, з іншого боку, їх можна було розглядати як офіційні заяви публічного політика. Тобто за правилами соцмережі такі висловлювання повинні були б бути видалені, але їх видалення стало б відкритим втручанням сервісу в державну політику.

В результаті було прийнято рішення про створення окремої категорії акаунтів офіційних політиків. До них висувається три вимоги: власник повинен бути підтверджений, власник повинен бути офіційним представником держави або здійснювати державну політику або бути офіційним кандидатом на державну посаду. Також у нього повинно бути більше 100 тисяч передплатників. У цьому випадку повідомлення в мережі мікроблогів підпадають під визначення неприйнятних або образливих не будуть видалятися, оскільки громадський інтерес вимагатиме збереження даного повідомлення.

Однак, відмічені як підпадають під таке визначення “твіти” будуть виключатися зі списку пріоритетних, які не будуть з’являтися в безпечному пошуку, не потраплятимуть в топ записів, рекомендовані розсилки.

Крім того, якщо адміністрація ресурсу вважатиме, що даний запис хоча і зроблена особами, що підпадають під критерії “публічного політика”, але не буде представляти громадського інтересу, то вона все одно може бути видалена. Також заявляється, що адміністрація Twitter буде намагатися дотриматись балансу між необхідністю інформувати громадськість і її захистом від неадекватної поведінки.

Поділитись