Google розкрила дизайн нового смартфона Pixel 4

Google розкрила дизайн нового смартфона Pixel 4

Компанія Google розмістила в Твіттері зображення нового смартфона Pixel.

Майбутній Pixel 4 отримає потрійну основну камеру, укладену в квадратний блок, а відсутність будь-яких ознак наявності сканера відбитків пальців на задній панелі говорить про те, що він скоріше-всього буде вбудований в екран. Про решту характеристики Pixel 4 поки нічого не повідомляється, але в Google просять трохи почекати.

Нагадаємо, що кожне нове покоління смартфонів Pixel випереджає свій час, отримуючи все найкраще від Google. Відповідно, користувачі прагнуть дізнатися, що ж нового буде в них, якими вони будуть, якомога раніше.

Четверте покоління смартфонів буде анонсовано лише в жовтні 2019, але вже зараз чутки про них буквально заполонили інтернет. Більш того, недавно з’явилися перші офіційні зображення смартфонів Pixel 4 і Pixel 4 XL, що змусило багатьох почати фантазувати ще більше.

Обидва смартфона, ймовірно, отримають захищений корпус за стандартом IP68, що допускає тривале занурення в воду. Його механічна міцність буде посилена алюмінієвим профілем. Вона ж повинна зробити гаджети більш стильними.

Передбачається, що молодша модель зможе похвалитися діагоналлю 5.6 – 5.8 дюйма, а в старшій вона буде більше – 6.2 – 6.4 дюйма. Камера для Селфі, швидше за все, буде представлена ​​двома датчиками, а за розблокування пристрою буде відповідати сканер відбитків, вбудований в дисплей.

Є деякі відомості і про начинку майбутніх новинок. Передбачається, що Google оснастить їх топовими процесорами Snapdragon 855, 6 Гб оперативної пам’яті і сховищем на 128 Гб. Користувачі отримають порт для зарядки і синхронізації USB Type-C, швидку зарядку, стереозвук. Працювати смартфони, природно, будуть на Android 10 Q.

Поділитись