Twitter погодився виплатити $150 млн штрафу за позовом про захист даних

Twitter погодився виплатити $150 млн штрафу за позовом про захист даних

Американська компанія Twitter погодилася виплатити $150 млн штрафу за позовом влади США про захист даних.

Про це йдеться у поширеній спільній заяві Міністерства юстиції США, що виконує функції генеральної прокуратури, та Федеральної торгової комісії (ФТК).

Як зазначається у заяві, відповідний позов американська влада подала до суду Північного округу штату Каліфорнія. Вони стверджують, що Twitter у період з травня 2013 року по вересень 2019 року вводила в оману своїх користувачів щодо того, як вона має намір використати їхні особисті дані. Зокрема, йдеться про те, що Twitter ділилася телефонними номерами та адресами електронної пошти своїх користувачів з рекламодавцями, що не було передбачено користувальницькою угодою.

Таким чином, на думку влади, Twitter порушила указ ФТК від 2011 року щодо захисту особистих даних користувачів. Крім того, уряд США наполягає на тому, що Twitter порушив зобов’язання щодо угод США з Євросоюзом та Швейцарією про захист особистих даних користувачів.

Як зазначається у заяві, Twitter погодилася виплатити $150 млн у вигляді штрафних санкцій, а також запровадити посилені заходи щодо захисту особистих даних користувачів. Домовленість, досягнута між компанією та позивачами, має бути схвалена судом.

Поділитись