Творець відеогри PUBG став мільярдером

Чанг Бен-Гю, засновник південнокорейського розробника онлайн-ігор Krafton, став мільярдером і збільшив свій капітал до 2,9 мільярда доларів.

Про це повідомляє Forbes.

Акції Krafton закрилися на Корейської біржі на рівні 454 000 вон (394 долари США) за штуку. Початкова ціна становила 498 000 вон (433 долара США). Минулого місяця Krafton знизила цільову ціну IPO майже на чверть після того, як фінансовий регулятор Кореї попросив компанію переглянути проспект емісії через підозри, що її оцінка була занадто високою. Крім того, законодавчі обмеження на онлайн-ігри в Китаї також вплинули на ситуацію на ринку.

Незважаючи на падіння акцій компанії, Бен-Гю зміг збільшити свій капітал майже в три рази. Компанія Krafton, що стоїть за створенням популярної гри PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), має ринкову капіталізацію в 22,2 трильйона вон (19,3 мільярда доларів) — більше, ніж у будь-якого іншого розробника ігор, зареєстрованого в Кореї.

48-річний Бен-Гю є головою правління Krafton і її найбільшим акціонером, що володіє близько 14 відсотків акцій. Його дружина Чон Син Хе володіє майже 1 відсотком акцій компанії. Forbes оцінює вартість активів Бен-Гю і його дружини в 2,9 мільярда доларів (у порівнянні з 990 мільйонами доларів безпосередньо перед IPO).

Чанг Бен-Гю вперше потрапив до списку 50 найбагатших людей Кореї в 2019 році з чистим капіталом в 890 мільйонів доларів. На початку 2021 роки він став мільярдером, а в квітні дебютував в списку світових мільярдерів.

Крім Бен-Гю, є ще шість корейських ігрових мільярдерів в світовому списку мільярдерів цього року: Кім Чжун Чжу з Nexon (13,3 мільярда доларів), Квон Хек Бін з Smilegate (6,7 мільярда доларів), Кім Тхек Джин з NCSoft ( 2,9 мільярда доларів), Бан Чжун Хек з Netmarble (2,3 мільярда доларів), Лі Джун Хо з NHN Entertainment (1,7 мільярда доларів) і Кім Де Іл з Pearl Abyss (1,2 мільярда доларів).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,