Модель Гарбріелла Магнуссон звинуватила актора з «Загону самогубців» в зґвалтуванні

Шведско-ямайська модель Гарбріелла Магнуссон звинуватила актора Юеля Кіннамана, відомого за роллю у фільмі «Загін самогубців», в подвійному зґвалтуванні.

Про це в неділю, 8 серпня, пише видання NBC News.

Актор свою провину повністю заперечує, заявляючи, що зв’язок між ним і моделлю була з обопільної згоди. За версією Юеля Кіннаман, в 2018 році він складався з Магнуссон в «коротких романтичних стосунках», після чого модель неодноразово намагалася вийти з ним на зв’язок і навіть вдавалася до погроз. Вона заявляла, що опублікує в мережі сфабриковану відео за участю актора, і вимагала допомогти їй «побудувати кар’єру в Голлівуді».

Повідомляється, що Кіннаман навіть домігся щодо вимагачки судової заборони: моделі наказано утримуватися від вчинення відносно актора певних дій. При цьому сама Гарбріелла Магнуссон стверджує, що актор нібито двічі зґвалтував її і спростувати це не може.

Термін дії заборонного наказу проти моделі закінчується 30 серпня поточного року — в цей день Кіннаман і Магнуссон з’являться на слухання до Верховного суду Лос-Анджелеса.

У кінці липня вийшов з в’язниці після десятків звинувачень в зґвалтуванні «головний тато Америки» — відомий 83-річний комедійний актор Білл Косбі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,