Церква Англії планує обрати ґендерно-нейтральний термін для позначення Бога

Церква Англії планує обрати ґендерно-нейтральний термін для позначення Бога

Церква Англії планує обрати ґендерно-нейтральний термін для позначення Бога, повідомила газета The Guardian.

Таке рішення було ухвалено після звернення кількох священиків. Питання про позбавлення Бога статі розглядатиметься навесні, зокрема, церква ухвалить рішення про можливість відмовитися від займенника «він» у молитвах, передає EADaily.

Єпископ Лічфілда та заступник голови літургійної комісії преподобний Майкл Іпгрейв уточнив, що церква давно займається дослідженням із цього питання. Багато священиків також воліють використовувати в молитвах займенник «вони» і починають молитву зі слів «Отче наш і Мати наша».

У цьому нічого нового. Християни з давніх часів визнавали, що Бог не є ні чоловіком, ні жінкою, проте різноманітність способів звернення до Бога і його позначення, які зустрічаються у Святому Письмі, не завжди знаходила відображення у нашому богослужінні… Немає абсолютно жодних планів щодо скасування чи суттєвого перегляду нині затверджених літургій і такі зміни не можуть бути зроблені без широкого законодавства, — розповів представник англійської церкви.

У статуті американської морської піхоти США раніше зібралися скасувати звернення до офіцерів «сер» і «мем». Більшість офіцерів висловилися за те, щоб нижчі чини сприймали їх як безстатевих функціонерів.

Поділитись