“Трамп схопив мене за груди”: жінка-адвокат розповіла про домагання президента

“Трамп схопив мене за груди”: жінка-адвокат розповіла про домагання президента

Жінка-адвокат, що побажала залишитися неназваною, заявила, що нинішній президент США Дональд Трамп домагався її приблизно «через два місяці після того, як Меланія народила йому сина Беррона».

Скандальне інтерв’ю, в якому описувалося, як Трамп схопив потерпілу за груди, напередодні опублікували в The Atlantic. Нагадаємо, до президентських виборів в США залишилося вісім тижнів.

Неназвана жінка стала співбесідницею журналістки Е. Джин Керролл – тієї самої, яку Трамп (з її розповідей) намагався зґвалтувати в середині 90-х років. Інцидент стався в 2006 році. Тоді молода адвокат тільки випустилася з юридичної школи в Санта-Моніці. На той момент дівчина перебувала поруч з готелем, що належить Трампу.

«Він [Трамп] підійшов з боку і обійняв мене своєю м’ясистою рукою, – розповіла вона Atlantic. – І тому мені відразу стало незатишно, а він такий: “Ей, хочеш потрапити в бар? Я можу тебе провести. Тільки тебе. Без твоїх друзів …” І в цей момент він просто схопив мене за груди».

За словами адвоката, вона зазнала глибокої відрази і постаралася чинити опір. Дівчина поїхала разом з друзями. Зараз, 14 років по тому, вона зазначає, що не може розкрити свою особистість, тому що вона боїться за юридичну кар’єру.

Цікаво, що за п’ять місяців до цього, в кінці грудня 2005 року, повідомлялося, що Трамп насильно поцілував репортершу Наталю Стойнову на своєму курорті Мар-а-Лаго. А 20 березня 2006 року Меланія народила сина Беррона.

У Білому домі вже встигли прокоментувати інтерв’ю. Президент назвав ці розповіді «наклепом, отриманим з анонімних джерел».

Поділитись