Трамп повністю оновив ванну Лінкольна у Білому домі

Трамп повністю оновив ванну Лінкольна у Білому домі

Президент США Дональд Трамп наказав провести масштабний ремонт історичної ванної кімнати Лінкольна.

Він поділився результатом у Truth Social і з гордістю написав:

«Відремонтована ванна Лінкольна у Білому домі – високоглянцевий статуарний мармур!»

Там, де раніше зелена плитка ар-деко нагадувала про 1940-і роки, тепер сяє чорно-білий мармур, а всі змішувачі — золоті. Над раковиною висить дзеркало у важкій золотій рамі, зі стелі звисає люстра. Навіть сміттєвий кошик очищений до блиску.

«Стиль ар-деко з 1940-х років із зеленою плиткою зовсім не відповідав епосі Лінкольна. Я оформив ванну в чорно-білому полірованому статуарному мармурі: це дуже добре підходить до часу Авраама Лінкольна і навіть може бути мармуром, який спочатку там і був!», — заявив Дональд Трамп і доклав до посту відразу 24 знімки новою ванною.

📌 Авраам Лінкольн використав ці приміщення, включаючи ванну, у 1861–1865 роках. Останнім кімнати оформлював Гаррі Трумен, президент США у 1945–1953 роках. У ванній він дотримувався тоді модного, функціонального стилю — мабуть, не до смаку нинішнього президента.

Це не вперше, коли Трамп перебудовує Білий дім «під себе»: минулого тижня він наказав знести Східне крило, щоб звільнити місце під бальну залу. Передбачається, що на це піде близько 300 мільйонів доларів.

Поділитись