The Wall Street Journal: дружина Білла Гейтса домагалася розлучення не один рік

Мелінда Гейтс домагалася розлучення з Біллом з 2019 року, після того, як його зустрічі з Джеффрі Епштейном стали надбанням громадськості.

Про це повідомила газета The Wall Street Journal, відзначаючи, що весь цей час Гейтс постійно спілкувалася з кількома відомими юристами. Оголошення про розлучення минулого тижня вразило філантропічні та бізнес-спільноти Америки. Пара була разом 27 років, завжди демонструючи на публіці повагу і щирі почуття по відношенню один до одного.

«Після довгих роздумів і великої роботи над нашими відносинами ми прийняли рішення розірвати наш шлюб, — йдеться в спільній заяві Білла і Мелінди Гейтс, опублікованому в Twitter. — За останні 27 років ми виростили трьох неймовірних дітей і створили фонд, який працює у всьому світі , щоб дозволити всім людям вести здорову і продуктивну життя «.

У спільній заяві підкреслюється що вони планують продовжити спільну роботу над Фондом Білла і Мелінди Гейтс.
Обидва поки не розкрили причину того, що привело до розлучення. Однак, за даними газети, Мелінда була засмучена зв’язком свого тепер уже колишнього чоловіка зі злочинцем Джеффрі Епштейном, і саме ця обставина вважається однією з основних причин розколу в родині. Кілька людей, близьких до пари, заявляли: Мелінда була «в люті» через стосунки її чоловіка з Епштейном. Відомо, що пара зустрілася з Епштейном в Нью-Йорку в його особняку в Верхньому Іст-Сайді в вересні 2013 року. Як уточнила газета Daily Beast, невдовзі після цього Мелінда розповіла друзям про своє дискомфорті від зустрічі.

Джеффрі Епштейн, засуджений за сексуальні злочини і зробив самогубство у в’язниці, зумів заманити в свою орбіту дивовижне безліч багатих, впливових і відомих чоловіків. В його оточенні були мільярдери (Леслі Векснер і Леон Блек), політики (Білл Клінтон і Білл Річардсон), лауреати Нобелівської премії (Мюррей Гелл-Манн і Френк Вільчек) і навіть члени королівської сім’ї (британський принц Ендрю). NYT уточнює, що, тим не менш, мало хто з них може зрівнятися по престижу і влади з другим за величиною багатства людиною в світі Біллом Гейтсом.

Співзасновник Microsoft, чий статок було вкладено в найбільшу в світі благодійну організацію, зробив все можливе, щоб звести до мінімуму свої зв’язки з Епштейном. «У мене не було з ним ділових відносин або дружби», — сказав він в інтерв’ю The Wall Street Journal у квітні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,