Колишня дружина Безоса вийшла заміж за шкільного вчителя

Колишня дружина засновника Amazon Джеффа Безоса, одна з найбагатших жінок планети Маккензі Скотт вийшла заміж за вчителя природничих наук Дена Джуетт, пише Bloomberg.

Як уточнює агентство, обранець 50-річної мільярдерки викладає в одній з приватних шкіл Сіетла. Весілля не було публічним, а про це стало відомо від самого Джуетт, який згадав про це у своїй колонці на сайті The Giving Pledge.

Даний портал створили подружжя Білл і Мелінда Гейтс, а також Уоррен Баффет для мільярдерів, які мають намір пожертвувати більшу частину свого майна на добродійність.

У своїй заяві шкільний учитель приєднався до обіцянці Скотт займатися філантропією.

«Дивно писати лист, в якому вказується, що я планую віддати більшу частину своїх статків, оскільки я ніколи не прагнув знайти таке багатство, яке потрібно для благодійності. <…> І тепер, завдяки щасливому випадку, я одружений на одному з найщедріших і добрих людей, яких я знаю, і приєднуюся до неї в зобов’язанні передати величезне фінансове становище на благо іншим», — сказано в тексті.

Джуетт зазначив, що все життя пропрацював учителем. Це, за його словами, навчило його «віддавати ресурси всіх видів: час, енергію, матеріальну власність».

У вересні 2020 року стан Маккензі Скотт оцінювалося в $ 68 млрд, що зробило її на деякий час найбагатшою жінкою в світі. Однак за останніми даними Bloomberg, її капітал становить $ 53,5 млрд, що відповідає 22-му місцю в загальному рейтингу мільярдерів планети.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...