США обмежать постачання напівпровідників до Китаю

США обмежать постачання напівпровідників до Китаю

Влада Сполучених Штатів має намір наступного місяця розширити обмеження на постачання до Китаю американських напівпровідників у галузі штучного інтелекту, а також засобів для виробництва мікросхем, передає агентство Reuters з посиланням на свої джерела.

За їхніми даними, Мінторг США планує оприлюднити нові правила, згідно з якими буде заборонено продаж обладнання для створення мікросхем китайським фабрикам, які випускають певний тип напівпровідників наступного покоління у разі відсутності відповідної ліцензії американської влади. Передбачається також заборонити постачання без ліцензії чипів для штучного інтелекту.

Нагадаємо, 1 вересня газета The New York Times зазначала, що США обмежили продаж двох видів чіпів до Росії та Китаю. Так, компанії-виробники графічних процесорів Nvidia та AMD заявили, що американський уряд тепер вимагає наявності експортних ліцензій на продаж двох видів високопродуктивних чіпів, які використовуються у серверних системах.

Після запровадження західних санкцій Nvidia не працює з РФ, проте постачає товари на китайський ринок. У свою чергу, AMD зазначила, що нові заборони поширюються на продажі в Росію та Китай однією з найбільш високопродуктивних відеокарт.

Поділитись