Справжність українського диплома можна перевірити онлайн

В Україні запустили сервіс, який дозволяє підтвердити справжність документів про вищу освіту державного зразка, виданих з 2000 року.

Юридичне підтвердження достовірності диплома можна отримати по електронній пошті. Роботу сервісу забезпечує державне підприємство «Інфоресурс», повідомляє МОН.

«Таким чином ми формуємо культуру взаємодії державних органів з ключовими стейкхолдерами — звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліка можуть отримати документ, що підтверджує справжність диплома», — зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад.

Для підтвердження достовірності документів потрібно заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти і вказати реквізити диплома і персональні дані його власника. Сервіс формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку і відправляє на вказаний робить запит електронну адресу протягом трьох робочих днів.

Користуватися сервісом можуть не тільки фізичні особи-власники дипломів, але й виші, офіційні установи, журналісти та ін. Доступні дані про всі дипломах, крім дипломів випускників військових вишів і підрозділів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...