SpaceX намітив дев’ять посадочних майданчиків на Марсі

SpaceX намітив дев’ять посадочних майданчиків на Марсі

Письменник Роберт Циммерман опублікував в своєму блозі зображення Марса з передбачуваними точками посадки апарату SpaceX. Sciencealert перевірив ці дані і підтверджує, що компанія Ілона Маска досліджує дев’ять безпечних місць, де імовірно є замерзла вода.

Як передає dialogs.org.ua, NASA і Університет Арізони допомагають SpaceX вивчати посадочні майданчики по космічним фотографіям. Ілона Маска цікавлять плоскі і досить теплі місця, де можна буде добути замерзлу воду на невеликій глибині.

Вісім з дев’яти можливих посадочних точок знаходяться на кордоні двох рівнин – Аркадії і Амазонії. Вони зосереджені на місцевості з низькими висотами в північних широтах. За задумом Маска, вуглекислий газ з атмосфери буде перероблятися в метанове паливо для кораблів. Намічені посадочні майданчики знаходяться в місцях, де щільність газу вища.

SpaceX почав розробку марсіанської місії ще в 2017 році. Двоступенева ракета Starship повинна доставити людей і вантажі на Марс в середині 2020 року, а до 2050-го там уже може бути побудована автономна станція-місто.

Поділитись