РСЗВ M270 MLRS ЗСУ успішно відпрацювали по позиціям окупантів

РСЗВ M270 MLRS ЗСУ успішно відпрацювали по позиціям окупантів

ЗСУ вперше показали удари РСЗВ M270 MLRS.

Незважаючи на той факт, що на озброєнні України британські РСЗВ MLRS знаходяться вже кілька місяців, українські військові показали завдання ударами цими комплексами вперше. Невеликий відеоролик, що триває кілька секунд, свідчить про те, що ці комплекси діють поодинці, а не в складі батареї, як передбачалося раніше, і, ймовірно, ведуть «вільне полювання», підтримуючи українські підрозділи у разі появи запитів або ж для виявлення оперативних цілей.

Точна кількість завданих ударів не називається, проте, зважаючи на все, останні не були поодинокими. Фахівці при цьому звертають увагу на складну траєкторію польоту ракет, що, ймовірно, як раніше і стверджувалося, вказує на той факт, що пуски проводились у зоні ураження засобів артилерії та роботи контрбатарейних радарів.

Де саме були зняті подібні відеокадри – невідомо, однак, на сьогоднішній день на озброєнні ЗСУ знаходиться від 9 до 12 РСЗВ M270 MLRS і 4 аналогічних системи MARS II, що рівноцінно трьом десяткам РСЗВ HIMARS і є дуже серйозною загрозою для рашистів.

Поділитись