Розкрито вартість похорону екс-прем’єра Японії

Розкрито вартість похорону екс-прем’єра Японії

Загальна вартість державного похорону колишнього прем’єр-міністра Японії Сіндзо Абе, який відбувся 27 вересня, склала близько 1,24 млрд ієн (приблизно $8,4 млн), передає Kyodo.

За інформацією агентства, таким чином японський уряд зміг витратити на 420 млн ієн (близько $2,8 млн) менше, ніж спочатку заявлена ​​сума витрат. “Приблизно 240 млн ієн (близько $1,6 млн) пішли на саму церемонію, 510 млн ієн (близько $3,4 млн) витратили на потреби іноземних гостей заходи, а 480 млн ієн (приблизно $3,2 млн) були витрачені на забезпечення безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначає Kyodo, ці цифри говорять про те, що уряд Японії суттєво скоротив витрати на охорону державного похорону Абе та прийом гостей церемонії. При цьому агентство підкреслює, що високопоставлені представники інших держав перебували на заході менше часу, ніж очікувала японська влада.

Раніше повідомлялося, що понад 60% жителів Японії виступили проти проведення державного похорону Абе, який загинув внаслідок замаху на початку липня.

Поділитись