Російські хакери оголосили про масштабну кібератаку на Німеччину

Російські хакери оголосили про масштабну кібератаку на Німеччину

Російське хакерське угруповання Killnet оголосило про початок масштабної кібератаки на сайти державних органів, банків та аеропортів Німеччини.

У своєму Telegram-каналі хакери пояснили, що таке рішення було ухвалено після того, як німецька влада погодилася поставити Україні танки Leopard.

«Апокаліпсис дедалі ближче, друзі, але цей кінець світу буде унікальним. (…) Колективна кібератака на ФРН – Start! – написали хакери.

Вони також закликали інші проросійські об’єднання хакерів приєднатися до атаки. Зокрема, на заклик відгукнулися Infinity Hacker By, Anonymous Russia та інші.

Метою кібератаки серед держструктур хакери окреслили сайти Федерального уряду, Міноборони, Мінфіну, поліції Німеччини. У фінансовому секторі атака спрямована найбільший банк ФРН Deutsche Bank, і навіть Німецький федеральний банк. Крім того, хакери мають намір атакувати сайти найбільших аеропортів країни, розташованих у Берліні, Мюнхені, Кельні, Франкфурті, Штутгарті, Гамбурзі, Дрездені, Дюссельдорфі та інших містах. Наразі роботу деяких сайтів вже порушено. Зокрема, користувачам недоступні сайти поліції Німеччини, Deutsche Bank та низки аеропортів.

Поділитись