Ресторатор Дмитро Федотенков виявився посібником окупантів

Ресторатор Дмитро Федотенков виявився посібником окупантів

Як з’ясували правоохоронці та ЗМІ, його компанія, яка управляє такими київськими ресторанами, як Муракамі, Руккола, Fabius, Дрова, Harvest та інші, навіть після початку широкомасштабного вторгнення рашистів в Україну продовжувала за офшорними схемами переказувати гроші в Росії.

Harvest, до речі, нещодавно відкрився на російські гроші.

Раніше слідство встановило причетність Федотенкова та проросійської мафії до незаконних заволодінь земельними ділянками та підприємствами, а також «тіньового контролю за певною частиною будівельного бізнесу на території Києва».

Він відомий тим, що у 2019 році рейдерив Укрбуд і вивів активів на понад 100 млн доларів. В результаті компанія збанкрутувала та постраждали майже 40 тис. інвесторів.

Тоді Федотенкову, незважаючи на протести та обурення киян, все зійшло з рук, але цікаво – чи зможе він вивернутись і цього разу? Зрештою, фінансування ворога під час війни тягне на держзраду. Раніше йому вдавалося знаходити «дах» серед корупціонерів та уникати законного покарання.

Напередодні агресії Росії він залишив територію України і не ризикував повертатися до теперішнього часу. Найкумедніше, що й зараз Дмитро не «палиться», замовляючи свої “спростування” у… проросійських виданнях та пабліках.

Поділитись