Президент Бразилії став людиною року за версією читачів журналу Time

Президент Бразилії став людиною року за версією читачів журналу Time

Президент Бразилії Жаїр Болсонару переміг в опитуванні читачів журналу Time «Людина року – 2021».

Про це повідомляється на сайті видання.

З більш ніж 9 млн голосів, які читачі Time віддали за людину чи групу, які справили найбільший вплив на рік (на краще чи гірше), Болсонару отримав 24% голосів, йдеться у матеріалі.

Як зазначає журнал, Болсонару — спірний лідер, який стикається зі зростаючим несхваленням і критикою з боку політиків, судів та експертів у галузі охорони здоров’я за зменшення серйозності COVID-19 та прояв скептицизму щодо вакцинації.

Зокрема, у жовтневому звіті бразильського сенату було рекомендовано висунути президентові звинувачення за кількома кримінальними статтями за публікацію зроблених президентом коментарів, у яких стверджувалося, що у щеплених від COVID-19 швидше розвивається СНІД.

Колишній президент США Дональд Трамп посів друге місце у опитуванні читачів Time, набравши 9% голосів.

Передові медичні працівники, які невпинно працювали в умовах пандемії COVID-19, що тривала, посіли третє місце з 6,3% голосів.

На четвертому місці з 6% голосів опинився російський блогер Олексій Навальний, який ув’язнений.

Вчені, які допомогли розробити життєво важливі вакцини проти COVID-19, посіли п’яте місце із 5,3% голосів.

Людину року, обрану редакцією Time, буде оголошено 13 грудня.

Раніше у вівторок повідомлялося, що в.о. канцлера ФРН Ангела Меркель вперше за 11 років не очолила список 100 найвпливовіших жінок світу за версією журналу Forbes.

У поточному році перше місце посіла американський філантроп і бізнес-леді Маккензі Скотт, екс-дружина голови американської корпорації Amazon Джеффа Безоса. Її внесок у благодійність оцінюється у понад $8,5 млрд.

Поділитись