Пошту Іспанії звинуватили в расизмі через марки кольорів шкіри

Пошту Іспанії звинуватили в расизмі через марки кольорів шкіри

Державна поштова служба Іспанії випустила набір з чотирьох марок різних відтінків шкіри, щоб привернути увагу до проблеми расової нерівності, але зіткнулася з критикою активістів боротьби з расизмом.

Як пише The Guardian, вони звинуватили пошту Іспанії «в руйнівному і контрпродуктивно підході» до проблеми расової рівності.

На поточному тижні іспанська пошта представила набір «Марок рівності». При цьому виявилося, що чим відтінок шкіри світліше, тим дорожче коштує марка. Найсвітліша була оцінена в 1,6 євро, а сама темна – в 0,7 євро.

Випуск марок був приурочений до річниці загибелі в Міннеаполісі афроамериканця Джорджа Флойда. Адміністрація пошти пояснила, що цінність людини не повинна бути визначена кольором шкіри. У зв’язку з цим колекція марок є «відображенням несправедливою реальності», якій бути не повинно.

Активістів боротьби з расизмом тільки розгнівала кампанія пошти Іспанії. За словами історика Антумі Тоасідже, який очолює урядову раду з ліквідації расової або етнічної дискримінації, іронія і двозначність не допомагають вирішити цю проблему.

Поділитись