Помер «останній хрещений батько» сицилійської мафії

Помер «останній хрещений батько» сицилійської мафії

Маттео Мессіна Денаро, «останній хрещений батько» сицилійської мафії, помер після тривалої хвороби у лікарні італійського міста Л’Аквіла.

Про це повідомляє The Guardian.

Інформація про його смерть з’явилася у ніч на неділю. Мер центрального італійського міста Л’Аквіла П’єрлуїджі Біонді підтвердив смерть Денаро в лікарні «після загострення його хвороби».

Його смерть «ставить крапку в історії про насильство та кров», сказав Біонді, подякувавши персоналу в’язниці та лікарні за їхній «професіоналізм і людяність». Це був «епілог життя, прожитого без докорів сумління чи каяття, болючий розділ новітньої історії нашої нації».

У січні 61-річний Денаро, який переховувався з 1993 року, був затриманий у приватній клініці в Палермо, де він періодично проходив лікування від пухлини під псевдонімом Андреа Бонафеде.

8 серпня його перевели з в’язниці суворого режиму в Л’Аквілі і госпіталізували до міської лікарні Сан-Сальваторе, оскільки його здоров’я погіршилося і було «несумісним» із суворим режимом ув’язнення, в якому він перебував.

З вечора п’ятниці Денаро перебував у «незворотній комі». Останніми днями біля його ліжка була його дочка, яку він вперше зустрів у в’язниці у квітні.

У 2002 році його заочно засудили до довічного ув’язнення за те, що він особисто вбив або замовив вбивство десятків людей.

Поділитись