Папа Римський пояснив, що “гомосексуальність – це не злочин”

Папа Римський пояснив, що “гомосексуальність – це не злочин”

Папа Франциск розкритикував закони, що криміналізують гомосексуальність, як «несправедливі», водночас називаючи потяг до людей своєї статі «гріхом».

Про це він сказав в інтерв’ю агентству Associated Press.

“Бути гомосексуалістом – це не злочин”, – підкреслив понтифік.

Папа Римський визнав, що католицькі єпископи в деяких частинах світу підтримують закони, що криміналізують гомосексуальність або дискримінують представників ЛГБТ-спільноти, і сам назвав це «гріхом». Водночас він пояснив таке ставлення до культурного походження.

Згідно з наведеними даними організації Human Dignity Trust, близько 67 країн або юрисдикцій по всьому світу криміналізують одностатеві статеві зв’язки за взаємною згодою, 11 з них можуть або вже застосовують страту.

Раніше італійська газета La Stampa писала, що Папа Римський Франциск може бути зміщений відповідно до «таємного плану» прихильників жорсткої лінії Ватикану. Зазначалося, що консерватори Ватикану критикують Франциска за його ліберальну позицію в найрізноманітніших питаннях, зокрема щодо гомосексуалізму, абортів, причастя розлучених і повторно одружених священиків, нелегальної імміграції та ін.

Поділитись