Німецькі адвокати сперечаються щодо танка, який зберігав ветеран Другої світової війни

Адвокати Німеччини сперечаються про те, як бути з пенсіонером, який зберігав у своєму підвалі танк, зенітну зброю та торпеду Другої світової війни.

Предмети були вилучені з будинку в місті Хейкендорф на півночі за допомогою армії.

Зараз прокурори та адвокати ведуть переговори щодо можливих покарань, включаючи умовний вирок та штраф до 500 000 євро (427 000 фунтів стерлінгів).

Відповідач у віці 84 років також повинен знайти нові місця для монументальних предметів.

За словами його адвоката, американський музей зацікавлений у придбанні танка «Пантера». Багато істориків стверджують, що це був найефективніший подібний автомобіль, розгорнутий Німеччиною під час Другої світової війни.

Адвокат також повідомив, що низка німецьких колекціонерів звернулася до обвинуваченого щодо інших предметів, серед яких були автомати та пістолети, повідомляють місцеві ЗМІ.

На судовому засіданні у понеділок у місті Кіль, приблизно за 100 км (60 миль) на північ від Гамбурга, адвокати намагалися з’ясувати, чи не порушила військова колекція чоловіка Закон Німеччини про контроль за зброєю.

Закон регулює виготовлення, продаж та транспортування військової зброї.

Захист стверджує, що багато видів зброї вже не працюють, і що танк був придбаний як брухт. Вони розглядають можливість прийняти менший штраф у розмірі 50 000 євро, повідомляє газета Die Welt.

Тим часом прокурори припускають, що частина зброї та боєприпасів все ще може бути використана.

Ще одне слухання у справі має відбутися у середу, і рішення очікується наступного місяця.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,