На Ендрю Куомо подали новий позов зі звинуваченням у сексуальних домаганнях

До суду американського міста Олбані надійшов позов проти колишнього губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо зі звинуваченням у сексуальних домаганнях.

Про це повідомило агентство Reuters.

Копію позову від 25 жовтня розміщено на сайті NBC New York. У документі зазначено, що домагання щодо помічниці Куомо Бріттані Коммісо було здійснено 7 грудня 2020 року в особняку адміністрації.

Загалом Куомо звинуватили у домаганнях 11 жінок. Генеральний прокурор штату Летиція Джеймс описувала дії, які робив губернатор. Ці інциденти спонукали розпочати кримінальне розслідування у 2020 році та відновити заклики до відставки Куомо.

Зазначається, що від протиправних дій політика постраждали радниця Куомо Ліндсі Бойлан, екс-помічниця прес-служби Карен Хінтон, радниця з політики Ані Лісс, журналістка Джесіка Бейкман, яка висвітлювала роботу адміністрації губернатора. Інші передбачувані жертви відкрито виступати зі звинуваченнями відмовилися.

У березні президент США Джо Байден заявив, що Куомо має піти у відставку, якщо звинувачення підтвердяться. Демократи Чак Шумер та Кірстен Джиллібранд, у свою чергу, закликали губернатора залишити свою посаду. За їхніми словами, губернатор «позбавився довіри» мешканців Нью-Йорка та ключових політиків.

Сам Куомо відкидав звинувачення, стверджуючи, що подібні нападки на нього носять виключно політичний характер. Однак 10 серпня все ж таки оголосив про свою відставку.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,