Модель розповіла про подробиці зґвалтування Борисом Березовським

Супермодель Кіра Діхтяр проживає в Нью-Йорку і знімається для обкладинок найвідоміших видань.

Вона також є послом ООН з питань спорту і представляє безліч західних брендів. Нещодавно Кіра спеціально прилетіла з США до Москви, щоб розповісти про трагічний випадок у своєму житті. У передачі на ТБ вона згадала, як в 15 років її зґвалтував Борис Березовський.

З дня смерті олігарха минуло 8 років. Протягом усіх цих років Кіра мовчала, бо боялася зізнатися, що стала жертвою насильства. За словами моделі, їй не потрібно піар, а тим більше гроші. Вона вирішила розкрити правду про домагання з метою застерегти інших дівчат, які планують пов’язати своє життя з модельним бізнесом. До того ж, як зазначила Діхтяр, як на її адресу, так і на адресу її дитини надходять погрози.

У ліжко олігарха починаюча модель потрапила через модельне агентство фотографа Олександра Бородуліна в Москві. Він брав у манекенниці юних дівчаток від 13 до 16 років.

«Мене взяли в модельне агентство в Москві. Зйомка в Англії для 15-річної дівчинки здавалася величезною можливістю, але сталося таке … Привезли в Лондон, поселили в готелі та сказали до певного часу спуститися вниз. Я вийшла, а там Борис Березовський з охоронцями. Повинні були відправитися на зйомку, але він привіз в свою квартиру. Там все і сталося — він зґвалтував мене», — розповіла 33-річна Кіра.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...