Китайські чоловіки частіше за жінок лягають під ніж пластичного хірурга

Китайські чоловіки частіше за жінок лягають під ніж пластичного хірурга

В Пекіні та інших великих містах КНР все більше чоловіків стали записуватися на прийом до пластичного хірурга.

Частина з них – близько 17% – менеджери вищої ланки старше 50-и. Але набагато більше потенційних пацієнтів – в іншій категорії: це молоді чоловіки у віці 20-25 років, які хочуть змінити свою зовнішність заради майбутньої кар’єри. Вони складають більше половини від всіх обертаються, повідомляє FranceInfo.

– За все своє життя я переніс приблизно 60 операцій, – розповідає 30-річний китайський актор і модель Най Вен. – Не можна сказати, що раніше я був негарним, але нова зовнішність, більш чіткі форми особи збільшили мої шанси на отримання високооплачуваних контрактів з модельними агентствами. Якби я не змінив свою звичайну зовнішність, то не було б такої роботи.

Найбільш часті операції у чоловіків-китайців – видалення мішків під очима, пересадка волосся, корекція носа, шліфування шкіри обличчя і стоматологічна хірургія. Але є і ті, хто підтягує повіки, збільшує губи, робить новий контур обличчя.

– За останні два роки кількість чоловіків, які вдаються до пластичної хірургії і косметичних процедур в Китаї, збільшилася, – розповідає хірург Ву Веньян. – Ми вже й не запитуємо, навіщо вони це роблять, тому що відповідь очевидна – їх шанси отримати престижну роботу з новою зовнішністю збільшуються. Багатьом нове обличчя допомагає відчути себе впевненіше.

Ринок пластичної хірургії і косметологічних процедур в Китаї оцінюється в $ 70 мільярдів щорічно. Пластика дозволена тільки для повнолітніх (за умови, що це не пов’язано з вродженими дефектами або ліквідації наслідків травм).

Поділитись