Маск запустив опитування щодо відновлення акаунту Трампа у Twitter

Маск запустив опитування щодо відновлення акаунту Трампа у Twitter

Новий власник Twitter Ілон Маск у п’ятницю запитав користувачів соцмережі, якою володіє компанія, чи варто розблокувати акаунт колишнього президента США Дональда Трампа.

“Відновити колишнього президента Трампа”, – написав питання для відповідного голосування з варіантами “так” чи “ні” Маск на своїй сторінці у Twitter.

Раніше Трамп, коментуючи у своїй соціальній мережі Truth Social покупку Twitter Ілоном Маском, заявив, що ця соціальна мережа набула адекватного керівництва. При цьому він не пояснив, чи буде коли-небудь користуватися нею, якщо його обліковий запис буде розблоковано.

На початку 2021 року адміністрація Twitter заборонила Трампу користуватися своїм сервісом. Це сталося невдовзі після того, як прихильники республіканця, який на той час був головою американської адміністрації, спробували перешкодити утвердженню в Конгресі США підсумків минулих президентських виборів. Перемогу здобув демократ Джо Байден. Адміністратори аргументували блокування облікового запису Трампа тим, що твіти колишнього президента з високою ймовірністю спонукають людей влаштувати заворушення.

Поділитись