Маск вимагає від Twitter імена співробітників, які рахують кількість ботів

Маск вимагає від Twitter імена співробітників, які рахують кількість ботів

Бізнесмен Ілон Маск вимагає від Twitter надати імена співробітників, які займаються підрахунком частки ботів, фальшивих акаунтів та спамерів серед користувачів соцмережі.

Про це повідомляє джерело Reuters. Зазначається, що юристи підприємця хочуть допитати цих працівників у ході судового засідання.

Нагадаємо, що фальшиві акаунти та облікові записи для розсилки спам-повідомлень стали головною проблемою під час узгодження угоди про купівлю Маском соцмережі. Підприємець зажадав довести, що роботи складають менше 5% від загальної кількості користувачів, чого в Twitter не зробили.

Внаслідок цього Маск відмовився від угоди, а Twitter подав на бізнесмена до суду. Відомо, що якщо угода на $44 млрд не відбудеться, то підприємець повинен буде сплатити неустойку у розмірі $1 млрд.

Перше судове засідання з питання призначено на жовтень — суд повинен буде визначити, чи Маск мав право відмовитися від угоди через ненадання інформації про кількість ботів. Крім того, бізнесмен подав на керівництво соцмережі зустрічний позов, дані про який з незрозумілої поки що причини попросив не розголошувати.

Поділитись