Ілон Маск продав акції Tesla майже на сім мільярдів доларів

Ілон Маск продав акції Tesla майже на сім мільярдів доларів

Засновник Tesla Ілон Маск продав 7,9 мільйона акцій компанії на суму 6,88 мільярда доларів, випливає з документів Комісії з цінних паперів США (SEC).


Згідно з цими документами, продаж відбувався в п’ятницю, коли акції Tesla обвалилися в ціні на 6,6%, а також у понеділок, коли вони продемонстрували скромне зростання, на 0,8%, і у вівторок, коли вони знову обвалилися в ціні – на 2,4%.

Раніше Маск уже продав акції Tesla на 4 мільярди доларів після укладання домовленості про покупку соцмережі Twitter, оголосивши, що надалі не продаватиме акції автомобільної компанії. Вільні гроші були необхідні йому, щоб профінансувати частину покупки.

У квітні Маск запропонував 44 мільярди доларів за Twitter, але потім зажадав перевірити дані компанії про те, що кількість підроблених облікових записів, що використовуються в тому числі для розсилки спаму, не перевищує 5%. Пізніше Маск повідомив Twitter про відмову від покупки соцмережі, пояснивши це реалізацією свого права розірвати угоду. За словами Маска, соцмережа занизила кількість хибних акаунтів, а також не надала необхідної інформації. Соцмережа звернулася до суду штату Делавер із позовом проти бізнесмена.

Поділитись