Марадона незадовго до смерті переніс складну операцію

Італійська газета La Repubblica стверджує, що Дієго Марадона впав на землю у дворі свого будинку і сильно вдарився головою за тиждень до того, як помер від серцевого нападу, але так і не був доставлений в лікарню, незважаючи на травму.


Марадона за тиждень до це нещасного випадку переніс операцію на мозку з видалення згустку крові, але його не доставили в лікарню на МРТ або комп’ютерну томографію. Про це повідомив адвокат, який представляє інтереси медсестри, яка працювала на легенду футболу.

Шокуюче відкриття було зроблено в той день, коли особистий лікар Марадони Леопольдо Луці був допитаний з приводу медичної недбалості після того, як поліція почала розслідування за фактом смерті легенди футболу. Той же звіт також підтвердив припущення аргентинських ЗМІ про те, що Марадона був один в своєму будинку в Буенос-Айресі, коли помер від серцевого нападу у віці 60 років. Згідно з попереднім звітом судмедекспертів, Марадона помер від «гострого набряку легенів і хронічної серцевої недостатності». Він помер уві сні, коли відпочивав удома минулої середи.

Адвокат медсестри повідомив, що вона говорила з Марадоною у п’ятницю перед його смертю. За кілька днів до його смерті вона була відсторонена від лікування легендарного футболіста. Медсестра залишилася в будинку на прохання оточення Марадони, щоб контролювати прийом їм ліків, але більше не могла виконувати інші функції, зокрема, вимірювати його артеріальний тиск, повідомляє Daily Mail.

У неділю поліція провела обшук в будинку лікаря Марадони Луці. Слідчі вивчають дії медичного персоналу, відповідального за лікування футболіста, після того, як його дочки Далма і Джанніна висловили сумнів в доцільності прийому та ефективності препаратів, які були виписані для реабілітації Марадони.

Італійська газета також повідомила, що у поліції з’явилися документи, які свідчать про те, що доктор, який оперував Марадону, наполягав на організації цілодобової допомоги фахівця і медсестри для аргентинської легенди після хірургічного втручання, але Луці не зробив цього. Луці перебуває під слідством за звинуваченням у ненавмисному вбивстві. Він наполягає на тому, що Марадона був «некерованим» і його слід було відправити в реабілітаційний центр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,