Магазини оцінили обсяг запасів техніки Apple та Samsung у РФ

У середньому запасу техніки від брендів, які обмежили постачання своєї продукції до Росії, у тому числі виробів Apple та Samsung, вистачить на два-три місяці.

Про це 28 березня повідомило видання РБК з посиланням на представника «Ситилінка» та джерело ще однієї великої мережі.

Зазначається, що вже спостерігається дефіцит iPhone 11 та 12.

«Ми торгуємо товаром, що залишився зі складу, iPhone 11 і 12 продаються в Росії вже кілька років, їх запаси були невеликими. Крім того, після зростання цін вартість цих моделей виявилася доступнішою в порівнянні з новими моделями. Зараз iPhone 12 Pro Max коштує приблизно стільки ж, як і iPhone 13 Pro Max півроку тому», — цитує видання співробітника однієї з великих мереж.

На думку гравців ринку, така ситуація може призвести до того, що ці бренди втратить свої лідируючі позиції і їх витіснять китайські, наприклад, Xiaomi та Poco.

Для вирішення проблеми виробники прагнуть побудувати нові логістичні ланцюжки. На цьому тлі до Росії може бути введений паралельний імпорт, тобто постачання через треті країни.

Раніше повідомлялося, що в Росії продаж смартфонів китайських брендів збільшився вдвічі. Зазначалося, що у березні попит покупців збільшився на бренди Huawei, Honor, Oppo, Vivo та Realme.

2 березня американська компанія Apple, яка є виробником гаджетів з iOS, оголосила про тимчасову зупинку продажів у Росії через ситуацію в Україні. Зазначалося, що через призупинення операцій у РФ міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard не працюють сервіси Apple Pay та Google Pay.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,