Лазерні технології Росії в космосі здивували США

Можливості Росії та Китаю в космічному просторі викликають побоювання у американської сторони, заявив командувач Космічними силами США генерал Джон Реймонд в інтерв’ю The New York Times.


Говорячи про те, яке значення має використання космічних систем для США, Реймонд зазначив: «Противники розуміють, як це важливо, і розвивають можливості з тим, щоб позбавити нас доступу». «Подумайте про лазери, які можуть засліпити або порушити роботу наших систем».

Він також заявив, що «і у Китаю, і у Росії є ряд лазерних установок різної потужності». За версією американського генерала, їх призначення полягає в наступному: «З Землі знищити, пошкодити або перешкодити нам використати супутники».
Крім того, він виступив з твердженням, що Китай і Росія мають протисупутникових ракетами і іншими системами. «У обох держав є можливості на орбіті, які викликають занепокоєння. Всі ці загрози є на даний момент. Ми говоримо не про те, що станеться в майбутньому», — уточнив американський воєначальник.

Він також озвучив версію, згідно з якою російська сторона нібито застосовувала супутник, призначений «для знищення супутників США на низькій навколоземній орбіті». Як вважає Реймонд, у Китаю теж є «супутник, у якого є роботизована рука» для впливу на інші апарати.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...