SpaceX назвала ім’я другого члена екіпажу цивільного польоту Crew Dragon

Компанія SpaceX розкрила ім’я другого члена екіпажу першого цивільного польоту в космос корабля Crew Dragon, ним стане 29-річна Хейлі Арсенокс, яка перенесла в дитинстві рак кісток, повідомила компанія в Twitter.

29-річна Арсенокс стане наймолодшою ​​американкою, що побувала в космосі, пише AP. Її допустили до польоту, не дивлячись на наявність протеза. Коли Арсенокс було десять років, їй провели операцію на коліні і вставили титановий стрижень в ліву стегнову кістку. Дівчина як і раніше кульгає і страждає від болів в ногах, відзначило AP.

Арсенокс — колишня пацієнтка дитячої лікарні Сент-Джуд, розташованої в Мемфісі (штат Теннессі), яка спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань, в тому числі лейкемії та інших видів раку. Зараз дівчина працює в ній помічником лікаря. В екіпажі вона займе одне з чотирьох місць, яке назвали «Надія».

Про підготовку до першого повністю цивільному польоту в космос компанія SpaceX повідомила 1 лютого. Політ повністю оплатив 37-річний мільярдер і засновник компанії Shift4 Payments Джаред Айзекмана. За інформацією AP, бізнесмен має намір самостійно управляти космічним кораблем.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,