Кожен четвертий керівник в США звільняв людей за помилки під час конференц-дзвінка

Кожен четвертий керівник в США звільняв людей за помилки під час конференц-дзвінка

Майже чверть керівників великих компаній (24%) заявили, що звільняли співробітника через помилки під час аудіо- або відеоконференції, дані дослідження консалтингової компанії Wakefield Research.

Дані опитування показали, що з подібними помилками з боку персоналу коли-небудь стикалися 86% організацій.

В опитуванні, яке проходило в США з 30 липня по 10 серпня, брали участь 200 керівників рівня віце-президента або вище. У дослідженні брали участь топ-менеджери компаній зі штатом від 500 чоловік.

У разі виникнення помилки більше половини керівників (53%) перекладали відповідальність за проведення дзвінків з людини, яке допустило її, на іншого співробітника. 40% опитаних начальників розповіли, що обмежувалися неформальним зауваженням, 38% – відзначили, що вдавалися до формального. Третина учасників опитування (33%) заявили, що звільнили підлеглих за помилки при проведенні дзвінків.

Основною причиною перенесення дзвінків респонденти назвали проблеми зі зв’язком або технікою (75%). 41% топ-менеджерів повідомили, що технічні неполадки привели до зриву термінів, 32% – відзначили, що через них був втрачений клієнт або ділова можливість.

Більше половини опитаних (58%), відповідаючи на питання, на кого повинна лежати відповідальність за функціонування засобів віддаленої роботи, відзначили, що на компанії, а 42% – що на співробітника.

Поділитись