Катастрофа на Західній Україні: пацієнтів возять в швидкій, поки вони не помруть

В Івано-Франківській області жінка з коронавірусною інфекцією померла в машині швидкої допомоги.

Її кілька годин возили від однієї лікарні до іншої, оскільки ніде не було місць. Про катастрофічний стан справ в місцевій системі охорони здоров’я, розповів мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За його словами, ситуація в лікарнях Івано-Франківська критична, в них не залишилося вільних місць для хворих з інфекцією.

Швидкі привозять хворих людей і їм доводиться чекати не менше двох годин, щоб у відділеннях звільнилося місце. Для того щоб прийняти нових важких пацієнтів, лікарі змушені виписувати тих, хто знаходиться в стані середнього ступеня тяжкості і може обійтися без кисневої підтримки.

В даний час в лікарнях Івано-Франківська перебувають 720 пацієнтів з COVID-19.

Повністю заповнена центральна міська клінічна лікарня, міська лікарня № 1, гінекологічне відділення пологового будинку і один поверх кардіологічного центру.

Додаткові місця для хворих екстрено готують в міській поліклініці № 2.

«Був випадок, що жінку відвезли в Заболотів, там не було місця. Повезли до Коломиї, там теж відмовили. Жінку відвезли в Калуш, і вона померла по дорозі. Не треба закривати очі на такі проблеми, в цій ситуації треба діяти», — заявив мер Івано-Франківська.

Директор Заболотівської лікарні Ігор Палійчук, в свою чергу, уточнив, що жінку не прийняли через те, що в палатах не було кисню. Важку пацієнтку привезли вранці, а кисень був готовий близько 16:00.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...