Італійська поліція вилучила 500 фальшивих картин великого Бекона

Італійська поліція вилучила 500 фальшивих картин великого Бекона

Поліцейські знайшли і вилучили підроблені картини, на яких стояв «підпис» великого ірландського художника Френсіса Бекона.

Загальна кількість добре виконаних фальшивок склало більше 500 одиниць.

Під час обшуку в приватному будинку карабінери також виявили готівку і коштовності, вартість яких оцінюється майже в € 3 мільйони. Всього ж у справі «випуску в обіг підроблених творів мистецтва, шахрайства та відмивання грошей» затримано п’ятьох осіб, передає Le Point.

Головний підозрюваний – італійський колекціонер, ім’я якого поки не розкривається. Відомо лише, що в 2018 році він вже був фігурантом двох кримінальних розслідувань, тому перебував під таємним наглядом.

В ході допиту правоохоронці з’ясували, що підроблені картини члени організованого угруповання продавали за великі гроші: ціни доходили до € 600000 за одну картину. Фальшиві твори мистецтва вони продавали самим різним клієнтам, багато з яких були постійними.

Члени злочинного угруповання також планували виставляти фальшивки на міжнародних виставках, в галереях і на профільних сайтах в надії продати їх якомога дорожче.

Френсіс Бекон – англійський художник-експресіоніст і майстер фігуративного живопису. У своїх роботах він зображував людське тіло – витягнуте, спотворене, в різних геометричних формах. Його полотна високо цінуються серед шанувальників мистецтва і вважаються одними з найдорожчих.

Картина пензля Бекона «Три ескізу з Лусіено Фрейдом» в 2013 році була продана з аукціону за $ 142,4 мільйона і увійшла в список найдорожчих картин, коли-небудь виставлених на торгах.

Поділитись