Ілон Маск збіднів на мільярди доларів за день

Ілон Маск збіднів на мільярди доларів за день

Глава Tesla Ілон Маск продав понад 934 тисячі акцій, його капітал за день зменшився на 5,42 відсотка.

Бізнесмен збіднів на 15,1 мільярда доларів, пише Bloomberg.

Пакет акцій коштував близько 963 мільйонів доларів. Таким чином, Маск продав 11 мільйонів акцій з тих пір, як у листопаді він запитав своїх передплатників у Twitter, чи варто йому позбутися однієї десятої частки в Tesla. Для досягнення десяти відсотків, що становить 17 мільйонів цінних паперів, йому потрібно продати ще шість мільйонів акцій.

Цінні папери впали на 18 відсотків із 4 листопада. Маск залишається найбагатшою людиною у світі зі статком у 266 мільярдів доларів, який лише цього року виріс на 110 мільярдів доларів.

Бізнесмен розпочав розпродаж після опитування в Twitter, у якому закликав передплатників вирішити, чи варто йому продати десять відсотків акцій Tesla. За результатами голосування, в якому взяли участь понад три з половиною мільйони людей, більшість виступили за продаж.

Опитування передувала пропозиція сенатора-демократа Рона Уайдена зобов’язати найбагатших американців сплачувати податок у 23,8 відсотка від приросту акцій. Маск розкритикував ініціативу та заявив, що зможе заплатити податки лише у разі продажу акцій, оскільки це його єдине джерело доходу.

Поділитись