Ілон Маск пояснив відсутність Starlink у Китаї

Ілон Маск пояснив відсутність Starlink у Китаї

Ілон Маск прокоментував відсутність супутникового інтернету від Starlink у Китаї.

Про це повідомляє видання Financial Times.

У розмові з журналістом ділового медіа підприємець пояснив, чому Starlink не працює в Китаї. За словами Маска, Пекін був проти розгортання системи в регіоні — влада Китаю добивалася від глави Tesla і SpaceX гарантій, що Starlink не працюватиме в країні.

Підприємець зізнався, що в Китаї дали зрозуміти, що не схвалюють розгортання системи супутникового інтернету в Україні. За словами журналістів FT, Маск підтримує добрі відносини з китайською владою та інвестує в економіку держави, однак він не застрахований від напруження між США і Китаєм або ризику захоплення Тайваню Китаєм.

На закінчення Маск заявив, що вважає, що конфлікт через Тайвань неминучий, проте не тільки Tesla постраждає від наслідків. “У Apple були б дуже великі проблеми, це точно”, – зауважив бізнесмен.

Наприкінці вересня стало відомо, що супутниковий інтернет Starlink не працюватиме у Росії найближчим часом. Також сервіс від компанії Ілона Маска не з’явиться у Білорусі, Китаї, Афганістані, Венесуелі, Ірані, КНДР, Кубі та Сирії.

Поділитись