Маск зробив нову заяву щодо України

Маск зробив нову заяву щодо України

Американський бізнесмен Ілон Маск відповів у своєму акаунті в Twitter на критику сенатора Ліндсі Грема, звернувши увагу на те, що нібито більшість жителів східної частини України віддають перевагу Росії.


Раніше Маск запропонував свій спосіб урегулювання конфлікту в Україні. За його словами, Крим має остаточно увійти до складу Росії, крім того, він запропонував Києву закріпити за країною нейтральний статус та забезпечувати водопостачання Криму. Натомість на території захоплених територій мають пройти повторні референдуми під наглядом ООН.

У свою чергу, сенатор Грем припустив, що Маску необхідно пояснити факти російського вторгнення в Україну і що відбулося в 2014 році.

«Якщо ви вважаєте, що воля народу має значення, то маємо у будь-якому конфліктному регіоні підтримувати волю тих, хто там живе. Більша частина України однозначно хоче бути частиною України, але в деяких східних регіонах країни більшість населення становлять росіяни, і вони віддають перевагу Росії», — відповів на це бізнесмен.

Раніше на Маска обрушився шквал критики з боку українців. Зокрема, екс-посол України в Німеччині Андрій Мельник висловив упевненість, що наразі жоден українець ніколи не придбає електромобілі, які виробляє компанія бізнесмена. А президент країни Володимир Зеленський запустив опитування, в якому запропонував обрати, на чиїй стороні знаходиться Маск — Україна чи Росія.

Поділитись