Ілон Маск хоче зробити платним доступ до соцмережі X

Ілон Маск хоче зробити платним доступ до соцмережі X

На думку бізнесмена, це єдиний спосіб «протистояти арміям ботів». Вартість нової підписки та дата її запуску поки що невідома.

Про це пише колумніст агентства Bloomberg Дейв Лі.

У розмові з прем’єр-міністром Ізраїлю Нетаньяху бізнесмен заявив, що платний доступ – єдиний спосіб «протистояти арміям ботів із соцмережі».

За його даними, зараз у соцмережі ~ 500 мільйонів «щомісячних користувачів», які генерують від 100 до 200 мільйонів публікацій на день.

«Біт коштує копійки, але якщо комусь доведеться заплатити навіть кілька доларів, витрати на ботів будуть дуже високими», – заявив Маск.

Вартість нової підписки та дату її запуску мільярдер не уточнив, але зазначив, що платна підписка буде дешевшою за Premium. 

Нагадаємо, Маск також заявив, що дохід від реклами отримають лише ті користувачі соціальної мережі X (колишня Twitter), які мають платну передплату X Blue. За її відсутності гроші залишатимуться на рахунках компанії.

Щоб мати право на частку доходу від реклами, ви повинні бути передплатником X Premium (Blue). В іншому випадку гроші від реклами залишаться у X», – написав Маск на своїй сторінці в X.

Поділитись