Хакери з DarkSide викрали дані у Toshiba

Хакери з DarkSide викрали дані у Toshiba

Група хакерів під назвою DarkSide, яка недавно на багато днів паралізувала роботу найбільшого трубопроводу на сході США, оголосила в п’ятницю, що викрала великий обсяг секретної інформації у французького підрозділу японської електротехнічної корпорації Toshiba.

Про це повідомив телеканал NHK з посиланням на одну з японських компаній, що займаються кібербезпекою. За її даними, заяву DarkSide було опубліковано на інтернет-сайті, який використовують хакери.

У ньому говориться, що у французького підрозділу Toshiba викрадено більше 740 Гб інформації, зокрема, про роботу менеджменту і нових бізнес-проектах, особисті дані. Японська корпорація, за даними телеканалу, зараз розслідує те, що трапилося.

Корпорація Toshiba, зайнята в тому числі в оборонному виробництві та випуску обладнання для атомних станцій, останнім часом уже ставала об’єктом комп’ютерних атак, які приписували китайським хакерам.

У понеділок Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США підтвердило, що група хакерів, які називають себе DarkSide, стояла за недавньої кібератакою на велику трубопровідну компанію Colonial Pipeline. Вона паралізувала на кілька днів роботу її системи, по якій перекачується 45% палива, використовуваного в зоні Східного узбережжя Сполучених Штатів. За даними американських спецслужб, DarkSide може базуватися на території РФ або Східної Європи, але не пов’язана з яким-небудь урядом.

Поділитись