Група священиків виступила проти Ватикану через позицію щодо одностатевих шлюбів

Група католицьких священиків, яка очолює кампанію непокори Ватикану, виступила проти позиції церкви по гей-шлюбам і заявила, що продовжить благословляти одностатеві пари всупереч приписам Конгрегації доктрини віри (CDF).

Про це повідомляє Reuters.

Об’єднання, яке отримало назву «Ініціатива парафіяльних священиків», заявило, що «глибоко вражене» такою позицією Ватикану і пообіцяло «не відкидати жодну люблячу пару, яка просить відсвяткувати Боже благословення».

Як уточнює агентство, що базується в Австрії група, очолювана батьком Гельмутом Шуллер, була заснована в 2006 році. Зокрема, її члени виступали за те, щоб католицька церква дозволила священикам одружуватися, а жінкам — ставати священиками.

Раніше Ватикан ухвалив, що Католицька церква не може благословити одностатеві шлюби, оскільки це вважається гріхом. Конгрегація доктрини віри (CDF) вказала, що гей-шлюби не вітаються Католицькою церквою. Стверджується, що це рішення схвалив і папа римський Франциск. За словами понтифіка, заборона не варто розцінювати як дискримінацію. CDF підкреслила, що благословення одностатевих союзів з боку Католицької церкви неприпустимі, навіть якщо вони «мотивовані щирим бажанням вітати віруючих гомосексуалів».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...