Facebook оголосив Іран і Росію лідерами дезінформації

На думку експертів американської соціальної мережі Facebook, Росія і Іран з 2017 року є лідерами по створенню підроблених облікових записів, сторінок і контенту, повідомляє The Hill.


Керівництво компанії стверджує, що користувачі з Росії та Ірану частіше за інших створюють помилкові сторінки та контент, які вводять користувачів в оману.

Відзначається, що з 2017 року Facebook заблокувала близько 150 мереж, створених в Росії та Ірані, за нібито недостовірну поведінку. Були заблоковані облікові записи, сторінки і групи.

У компанії відзначили, що була проведена велика робота з метою швидкого реагування на дезінформацію.

Раніше законодавці США звинуватили генеральних директорів Google, Facebook і Twitter в тому, що їх компанії відіграють велику роль в поширенні дезінформації.

На тлі звинувачень компанія Facebook повідомила про свої наміри боротися з дезінформацією, вкласти не менше $ 100 млн в індустрію ЗМІ, а також заборонити деякі види реклами.

За словами Марка Цукерберга, соціальна мережа вирішила транслювати тільки «достовірну інформацію про вакцини». Однак не уточнювалося, яким чином буде визначатися ступінь цієї «достовірності».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,