Експерти передбачили значне зростання вартості відпочинку в Туреччині у 2022 році

Експерти передбачили значне зростання вартості відпочинку в Туреччині у 2022 році

Експерти туристичної галузі передбачили значне зростання вартості літнього відпочинку в Туреччині у 2022 році.

Так, стало відомо, що ціни на проживання в низці готелів республіки залишаться на рівні 2021 року, проте більшість готелів планує підвищити вартість мінімум на десять відсотків. Серед основних причин збільшення вартості названо повернення на початку вересня 2021 року Міністерством фінансів Туреччини ПДВ у розмірі восьми відсотків для організацій, які надають послуги з розміщення, громадського харчування, культури та дозвілля. 2020 року через пандемію COVID-19 розмір ПДВ для готельєрів був зниженим — лише один відсоток.

Крім того, на ціноутворення може вплинути повернення додаткового двовідсоткового податку на розміщення у готелях, запровадження якого було скасовано у 2020 році.

Також зазначається, що зазвичай підвищують ціни ті готелі, які покращують свою концепцію обслуговування або вкладаються в нову інфраструктуру для гостей. Наприклад, готель AriaResort&Spa планує збільшити вартість проживання на 2022 рік на десять відсотків. “Підвищення до нинішньої ціни відбудеться у зв’язку з тим, що готель переходить на концепцію “ультра все включено””, – розповів помічник менеджера відділу продажу та маркетингу Ерджан Бешалті.

Раніше у жовтні турецькі готелі зіткнулися з підвищеним попитом туристів в осінньому сезоні. Уточнюється, що високе завантаження в готелях до кінця оксамитового сезону виникло не тільки внаслідок відкладеного через пандемію попиту, але також через прагнення мандрівників заощадити на відпустці, оскільки ціни на розміщення восени значно нижчі.

Поділитись