Екс-глава PepsiCo Дональд Кендалл помер у віці 99 років

Екс-глава PepsiCo Дональд Кендалл помер у віці 99 років

Президент компанії Pepsi Cola в 1963-1971 роках і генеральний директор PepsiCo в 1971-1986 роках Дональд Кендалл помер 20 вересня в віці 99 років, повідомляється на сайті компанії.

«Всі ми в PepsiCo спустошені кончиною Дона Кендалла. Дон був творцем сім’ї PepsiCo. Він був невблаганний у розвитку нашого бізнесу, безстрашний лідер і неперевершений продавець», – йдеться в повідомленні.

Дональд Макінтош Кендалл займав пост гендиректора Pepsi Cola і PepsiCo протягом 23 років. Офіційно він пішов у відставку в 1986 році, проте залишався довіреною радником і адвокатом лідерів PepsiCo, служачи компанії в цілому 39 років.

Під керівництвом Кендалла PepsiCo стала однією з найбільших в світі компаній з виробництва споживчих товарів – завдяки йому деякі з нині найбільш продаваних брендів продуктів харчування і напоїв отримали «культовий» статус, уточнює компанія.

У 1959 році тодішній віце-президент Річард Ніксон відвідав Москву для участі в американській національній виставці в рамках культурного обміну з Росією «Промислова продукція США».

Там він зустрівся з генеральним секретарем ЦК КПРС Микитою Хрущовим і пригостив його колою.

У підсумку в Радянському Союзі були відкриті заводи з виробництва продукції американської компанії.

У PepsiCo підкреслили, що Кендалл також був активним громадським діячем у сфері освіти, благодійництва і мистецтва, захисником навколишнього середовища – «і все це з прагненням до життя і ненаситним бажанням зробити світ кращим».

«Його історія – історія рішучості, винахідливості і далекоглядності – надихнула безліч інших мрійників знайти велич в собі», – відзначили в компанії.

Поділитись