Дочки Пеле спростували чутки про термінальну стадію його хвороби

Дочки Пеле спростували чутки про термінальну стадію його хвороби

Флавія та Келлі Насіменто, дочки триразового чемпіона світу з футболу у складі збірної Бразилії Пеле, спростували чутки про термінальну стадію його хвороби.

Пеле було госпіталізовано 30 листопада. Бразильцю діагностували загальний набряк тіла, включаючи серцеву недостатність, а також сплутаність свідомості. Лікарі повідомили, що Пеле доставили до лікарні “для переоцінки результатів хіміотерапевтичного лікування пухлини товстої кишки, діагностованої у вересні 2021 року”.

У суботу ЗМІ повідомили, що організм Пеле перестав реагувати на хіміотерапію і йому надається паліативна допомога, яка полягає у знятті больових симптомів та створенні комфортного стану при смертельно-небезпечних захворюваннях. Сам Пеле запевнив уболівальників, що продовжує лікування у звичайному режимі.

За словами Келлі, Пеле потрапив до лікарні через легеневу інфекцію, викликану перенесеним близько трьох тижнів тому коронавірусом, і перебуває у звичайній палаті.

“Несправедливо говорити про те, що він знаходиться в термінальній стадії, на паліативному лікуванні. Це не так, повірте нам. Більше, ніж будь-хто інший, ми не хочемо, щоб цей момент настав. Звичайно, одного разу це станеться, але зараз не час для такої тривоги”, – цитує Флавію Globo Esporte.

“Я втомилася отримувати співчуття від людей у соціальних мережах. Хочеться відключити телефон і нікому не відповідати, але я відчуваю, що маю це робити. Ми приходимо до лікарні не прощатися. Він хворий, він старий, але він там через легеневу інфекцію”. Він на антибіотиках, і коли йому стане кращим, він знову повернеться додому”, – сказала Келлі.

Поділитись