Чоловік протягом 15 років страждав від лупи і випадково дізнався про причину її появи

Користувач Reddit, який все життя страждав від лупи, поділився історією про те, як випадково розкрив таємницю її появи.

Чоловік зізнався, що лупа переслідувала його з дитинства. Коли він виріс, то почав використовувати спеціальний шампунь проти лупи. Оповідач порахував, що засіб допомогло йому позбутися від лупи, і продовжував мити їм голову протягом 15 років.

Одного разу перукар героя історії помітила, що від його волосся сильно пахне сіркою, і, дізнавшись про спеціальний шампунь, порадила перестати ним користуватися. Він припинив, хоч і побоювався, що лупа повернеться. Всупереч своїм очікуванням чоловік на довгі роки забув про свою проблему.

Однак недавно лупа несподівано нагадала про себе. Тоді чоловік вперше задумався про причини її появи. Все життя він був упевнений, що проблеми зі шкірою голови були обумовлені генетикою. Кілька довгих вечорів оповідач провів в спробах з’ясувати, що викликає лупу на його голові.

Він зазначив, що настільки сильно втомлювався, що без сил лягав спати, не висушивши голову після душу. Раптово чоловік вирішив ввести в рядок пошуковика поєднання «мокре волосся і лупа». Так він дізнався, що в мокрих волоссі розвиваються мікроби, які провокують появу лупи, і констатував, що вирощував цих мікробів на своїй подушці протягом багатьох років.

У коментарях до посту користувачі подякували автора за те, що він поділився своїм спостереженням. Багато зізналися, що або вони самі, або їхні родичі, які страждають від лупи, теж лягають спати з мокрою головою. «Я прожила 29 років, не розуміючи, якого не можу позбутися від лупи, незважаючи ні на що. Я завжди спала з мокрим волоссям. Цей пост мене врятував», — написала Flums666.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...